• ورود به دمو
 • دريافت فايل های ضروری
 • درباره ما
  امروزه عرصه های تکنولوژی و تجارت دارای ارتباط حیاتی شده اند و شواهد حاکی از آنند که این ارتباط در آینده ای نزدیک به یک تطابق و همسویی بسیار محکم منجر خواهد شد. به شکلی که هر تجارت فاقد تکنولوژی  توان رقابت و ادامه فعالیت را نخواهد داشت و از حرکت با  اقتصاد باز خواهد ماند.  شرکت داروگ پیام ایرانیان (سورنا) با هدف ارائه خدمات تبلیغات نون و توام با تکنولوژی مسیر معرفی کالاها و خدمات بنگاه های تجاری را هموار کرده و با دانش فن کادر جون اما مجرب خود مفتخر به برقراری ارتباط مجموعه های تجاری بزرگی گردیده است.
  این شرکت فعالیت خود را در حوزه تبلیغات ، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فنآوری نو ارتباطات و آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در علوم جديد ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها آغاز نموده است.
  امروزه استفاده از اینترنت و به دنبال آن برطرف کردن نیاز های روزانه از این گذرگاه بزرگ جهانی زندگی بسیاری از مردم جهان و از جمله ایران را به خود وابسته کرده و برای بخش بزرگی از عموم مردم اینترنت به امری ضروری بدل گردیده است. سورنا با تلاش فراوان موفق به کسب اطلاعاتی جامع از مشتریان و بازار های هدف مشاغل مختلف گردیده است
  سورنا  از هزينه زاید اجتناب مینماید، همچنين عقيده دارد مشتری نبايد بهای ضعفهای مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار شرکت ما را بپردازد. به همین دلیل  پيش از راه اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرارمی دهد و قابليت اجرايی آن را بررسی می کند.
  ما براين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر ولی کسب رضایت مشتری٬ خود زمینه ای جهت تبلیغات و پیشنهاد خدمات و محصولات ما را در جمع کسبه و  تجار فراهم میکند ، و اين امر ما را به سوی هدف خود یعنی ایجاد بازاری بزرگتر هدایت میکند.
  ما با حسن نيت کامل اصول  کارمان را منتشر میکنيم چون عقده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکارانمان وجود خواهد داشت، و اين فضا در نهايت هم به نفع ما ،هم به نفع مردم به عنوان مشتريان آينده و همکاران خواهد بود .

  Email :Info@Sornasms.net
  آدرس : بلوار آفریقا . خیابان بابک بهرامی . پلاک 6 واحد 16
  شماره تماس : 02188206020
  فروش  <  1
    آموزش و پشتیبانی <  2
  امور نمایندگان   <  4

  فکس : 02189784330

  همچنین می توانید انتقادات و پیشنهادات و یا هرگونه مشکلی را از طریق پشتیبانی >> تیکت ها با ما در میان بگذارید

 • ارتباط با ما

  آدرس : بلوار آفریقا . خیابان بابک بهرامی . پلاک 6 . واحد 16
  شماره تماس : 02188206020یکشنبه : 1396/2/10               ساعت    23:1:14
     
  نام کاربری
 
  کلمه عبور
 
  کد اشتراک
 
  کد امنيتی
 

فراموش نموده ام     ورود به سيستم